WybraneUsługi

Mierzymy wszystko i wszędzie

Świadczymy usługi geodezyjne z zastosowaniem innowacyjnych technologii, zarówno na rzecz zleceniodawców instytucjonalnych, jak i osób prywatnych.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem inwestycji pod kątem geodezyjnym. Począwszy od zakupu archiwalnych map zasadniczych, poprzez mapy do celów projektowych, a na uzgodnieniach ZUD skończywszy.

Obsługujemy budowy o każdej możliwej skali. Zajmujemy się tyczeniami budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, tyczeniami sieci przesyłowych oraz inwentaryzacjami powykonawczymi.

W odpowiedzi na rosnącą liczbę zapytań z zakresu konsultacji prawnych, wyodrębniliśmy dedykowany zespół geodetów wyspecjalizowany w podziałach nieruchomości, rozgraniczeniach, wznowieniach granic, wykazach synchronizacyjnych oraz tworzeniu map dekretowych.

Jesteśmy gotowi wykonać wszelkiego rodzaju pomiary inżynieryjne. Posiadamy wyszkolony zespół, precyzyjny sprzęt geodezyjny oraz doświadczenie przy realizacji kompleksowych zleceń pomiarowych.

Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu pomiarów na rzekach, jeziorach, kanałach. Realizujemy pomiary głębokości za pomocą specjalistycznych echosond lub z wykorzystaniem pomiaru punktowego.

Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów na terenach zamkniętych, które cechuje określona specyfika wykonywania prac geodezyjnych i które objęte są osobnymi ośrodkami dokumentacji geodezyjnej.

NaszeDziały

Dedykowane strony internetowe

Zapraszamy do odwiedzania stron poświęconych pozostałym działom.

Co nowego wPKIG

Najważniejsze wydarzenia

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o ostatnich realizacjach geodezyjnych, wydarzeniach, w których mieliśmy przyjemność brać udział oraz ciekawostkach z branży geodezyjnej.

Mar 19

Informacja odnośnie zagrożenia epidemicznego

Szanowni Klienci, współpracownicy, partnerzy biznesowi!

W ostatnich …

Więcej
standard ALTA
Kwi 16

Standard ALTA

Pochodzenie ALTA:

Standard  wywodzi się z rynku amerykańskiego. Opisywany wyciąg odnosi się do dokumentu z 23 lutego 2016 roku, stworzonego przez…

Więcej
pomiar zwisów linii energetycznych
Paź 10

Pomiar linii energetycznych

PKIG realizuje szereg usług geodezyjnych dla przemysłu energetycznego. Prace realizujemy w dziale geodezji klasycznej lub w dziale fotogrametrii i skaningu laserowego 3d. W…

Więcej

NaszePrace

Przedstawiamy wybrane realizacje

Przez przeszło dekadę zrealizowaliśmy łącznie ponad 5 000 projektów, a z każdym miesiącem przybywa ok. pięćdziesięciu nowych realizacji. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z wybranych projektów.

NaszZespół

Poznaj osoby tworzące PKIG

Poznaj osoby tworzące PKIG – nasz zespół to ponad dwudziestu pięciu doświadczonych geodetów.

Łukasz Kacprzak

Geodeta

Geodeta z ponad 10 letnim doświadczeniem. Posiada uprawnienia z zakresu 1,2 i 4. Zrzeszony w takich organizacjach jak RICS, BOMA, IPMS, SGP. Prelegent na licznych konferencjach i wykładowca na szkoleniach. Autor licznych artykułów w czasopismach branżowych.

Łukasz Pękacki

Geodeta

Geodeta z ponad 15 letnim doświadczeniem. Posiada uprawnienia z zakresu nr 1. Odpowiedzialny za działalność Oddziału w Radomiu. Specjalista w zakresie geodezji miejskiej oraz rolnej.

Sebastian Przybyła

Geodeta

Geodeta z ponad 8 letnim doświadczeniem. Odpowiedzialny za koordynację prac z zakresu geodezji inżynieryjno – przemysłowej.

OpinieKlientów

Z przyjemnością dzielimy się z Państwem opiniami naszych Klientów

NasiKlienci

Partnerzy, którzy nam zaufali