Opracowanie karto dla biznesu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz partnerów biznesowych, oferujemy  opracowania kartograficzne, dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw  z różnych sektorów gospodarki.

Opracowania kartograficzne to: różnego rodzaju mapy- zawierające treści dostosowane do potrzeb klienta, wykazy budowli dla celu wyceny podatku od nieruchomości sporządzone na podkładzie mapowym, plany sytuacyjne budynków, na podstawie których wyliczamy powierzchnie użytkowe, numeryczne modele terenów, czy bogate w informacje systemy informacji przestrzennej.

Materiały kartograficzne mogą stanowić materiał marketingowy, a także być podstawą do dalszych działań biznesowych.

Odpowiednio przygotowane opracowanie pomaga w bardziej skutecznym zarządzaniu nieruchomościami – przekonało się już o tym wiele firm z którymi podjęliśmy współpracę.

Tworzymy zarówno mapy drukowane, urzędowe, specjalistyczne opracowania kartograficzne, bazy danych powiązane z podkładami mapowymi- pozwalające nie lokalizację danego obiektu w przestrzeni.

Bogate doświadczenie i nieograniczona oferta w zakresie opracowań kartograficznych dla biznesu, pozwala na stworzenie rozwiązania „szytego na miarę” opracowanego z pasją przez nasz zespół.

Opracowania kartograficzne